My Favorite Movies
| Shan27249498's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Other Side Of Heaven (2001, PG) |
|
| 2 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 3 |
Never Been Kissed (1999, PG-13) |
|
| 4 |
Armageddon (1998, PG-13) |
|
| 5 |
10.5 (2004, Unrated) |
|
| 6 |
10.5: Apocalypse (2006, Unrated) |
|
| 7 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
| 8 |
Meltdown: Days of Destruction (2006, R) |
|
| 9 |
Category 6 - Day of Destruction (2004, Unrated) |
|
| 10 |
Category 7: The End of the World (2005, Unrated) |
|
| 11 |
Descent (2005, PG-13) |
|
| 12 |
The Core (2003, PG-13) |
|
| 13 |
Aftershock: Earthquake in New York (1999, Unrated) |
|
| 14 |
The Big One: The Great Los Angeles Earthquake (1990, Unrated) |
|
| 15 |
Solar Strike (Solar Attack) (2005, Unrated) |
|
| 16 |
Absolute Zero (2007, Unrated) |
|
| 17 |
Killer Flood: The Day the Dam Broke (2003, Unrated) |
|
| 18 |
Supernova (2005, Unrated) |
|
| 19 |
Deep Impact (1998, PG-13) |
|
| 20 |
Volcano (1997, PG-13) |
|
| 21 |
Flood (2007, Unrated) |
|
| 22 |
Supervolcano (2005, PG) |






















