My Favorite Movies
Give list a short description
| shaniaboyer's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
What Happens in Vegas (2008, PG-13) |
|
|
| 2 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 3 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 4 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 5 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
|
| 6 |
Bratz: The Movie (2007) (2007, PG) |
|
|
| 7 |
When a Stranger Calls (2006, PG-13) |
|
|
| 8 |
Clueless (1995, PG-13) |
|
|
| 9 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
|
| 10 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|
|
| 11 |
Bring It On Again (2003, PG-13) |
|
|
| 12 |
Bring It On: In It to Win It (2007, PG-13) |
|
|
| 13 |
Grease (1978, PG) |
|
|
| 14 |
Baby Mama (2008, PG-13) |
|
|
| 15 |
Thirteen (2003, R) |
|
|
| 16 |
The Perfect Neighbor (2005, Unrated) |
|
|
| 17 |
Running Scared (2006, R) |
|


