Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  shaniboo's Rating My Rating
1
The Fifth Element (1997,  PG-13)
Click to Rate
2
The Mummy (1999,  PG-13)
Click to Rate
3
The Mummy Returns (2001,  PG-13)
Click to Rate
4
Signs (2002,  PG-13)
Click to Rate
5
The Color Purple (1985,  PG-13)
Click to Rate
6
Red Eye (2005,  PG-13)
Click to Rate
7
Monster House (2006,  PG)
Click to Rate
8
The Lake House (2006,  PG)
Click to Rate
9
Big Momma's House 2 (2006,  PG-13)
Click to Rate
10
Duplex (Our House) (2003,  PG-13)
Click to Rate
11
Big Momma's House (2000,  PG-13)
Click to Rate
12
The Glass House (2001,  PG-13)
Click to Rate
13
The Missing (2003,  R)
Click to Rate
14
Head of State (2003,  PG-13)
Click to Rate
15
Enemy of the State (1998,  R)
Click to Rate
16
What a Girl Wants (2003,  PG)
Click to Rate
17
Girl, Interrupted (1999,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments