My Favorite Movies
Give list a short description
| shanw101's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Waitress (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
P2 (2007, R) |
|
|
| 3 |
August Rush (2007, PG) |
|
|
| 4 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 5 |
High School Musical 2 (2007, Unrated) |
|
|
| 6 |
Clueless (1995, PG-13) |
|
|
| 7 |
Disturbia (2007, PG-13) |
|
|
| 8 |
Madea Goes to Jail (2005, Unrated) |
|
|
| 9 |
Memoirs of a Geisha (2005, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
Beauty Shop (2005, PG-13) |
|
|
| 12 |
Just My Luck (2006, PG-13) |
|


