My Favorite Movies


  Shavaun34766's Rating My Rating
1
Ponette (1996,  Unrated)
Click to Rate
2
Gas Food Lodging (1992,  R)
Click to Rate
3
Scream (1996,  R)
Click to Rate
4
Way Downtown (2002,  Unrated)
Click to Rate
5
Buffalo 66 (1998,  R)
Click to Rate
6
In the Line of Fire (1993,  R)
Click to Rate
7
Tank Girl (1995,  R)
Click to Rate
8
A Lot Like Love (2005,  PG-13)
Click to Rate
9
All Over The Guy (2001,  R)
Click to Rate
10
Hope Floats (1998,  PG-13)
Click to Rate
11
Addams Family Values (1993,  PG-13)
Click to Rate
12
Inventing the Abbotts (1997,  R)
Click to Rate
13
The Witches of Eastwick (1987,  R)
Click to Rate
14
Mannequin (1987,  PG)
Click to Rate
15
Bed of Roses (1995,  PG)
Click to Rate
16
The Accused (1988,  R)
Click to Rate
17
Pretty Baby (1978,  R)
Click to Rate
18
Under the Tuscan Sun (2003,  PG-13)
Click to Rate
19
Kinsey (2004,  R)
Click to Rate
20
Heathers (1988,  R)
Click to Rate
21
Ripe (,  R)
Click to Rate
22
What Alice Found (2003,  R)
Click to Rate
23
Hysterical Blindness (2002,  Unrated)
Click to Rate
24
The Exorcism of Emily Rose (2005,  PG-13)
Click to Rate
25
Hostel (2006,  R)
Click to Rate
26
Lucas (1986,  PG-13)
Click to Rate
27
Gummo (1997,  R)
Click to Rate
28
Fast Times At Ridgemont High (1982,  R)
Click to Rate
29
Circle of Friends (1994,  PG-13)
Click to Rate
30
Another Day In Paradise (1997,  R)
Click to Rate
31
Steel Magnolias (1989,  PG)
Click to Rate
32
Bully (2001,  R)
Click to Rate
33
Saw II (2005,  R)
Click to Rate
34
Shirley Valentine (1989,  R)
Click to Rate
35
Girls Just Want to Have Fun (1985,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments