My Favorite Movies


  1. SheDevilStauffer
  2. Destinee

my faves

  SheDevilStauffer's Rating My Rating
1
Queen of the Damned (2002,  R)
Queen of the Damned
Im Not even sure if bram stroker's dracula can match up to this
2
Twilight (2008,  PG-13)
3
Tooth and Nail (2007,  R)
Tooth and Nail
i Immediately loved it. not very famous but SO SO awesome
4
Bram Stoker's Dracula (1992,  R)
Bram Stoker's Dracula
EAsily the Best Dracula ever Made
5
Practical Magic (1998,  PG-13)
6
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic
AWESOME movie.
7
Storm of the Century (1999,  PG-13)
8
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
9
Coyote Ugly (2000,  PG-13)
10
The Uninvited (2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments