My Favorite Movies


  sherin3's Rating My Rating
1
Guru (2007,  Unrated)
Guru 4.0 Stars
good.the music and dancing was especially nice
Click to Rate
2
Don (2006,  Unrated)
Don 5.0 Stars
i luved it so much.the music is so gud
Click to Rate
3
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
Save the Last Dance 4.5 Stars
THIS WAS SO GUD.I THOUGHT THIS FILM HAD A REAL GUD MESSAGE IN IT.WATCHED IT INSTED OF A PE LESSON @ SKL
Click to Rate
4
Fanaa (2006,  Unrated)
Fanaa 3.5 Stars
i thought it was quite nice.da music n all.
Click to Rate
5
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl 5.0 Stars
I LOVED IT SO MUCH.ITS FUNY AS WLL AS SCARY!OLY IS SO NICE
Click to Rate
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 5.0 Stars
a bit scary bt funny.i luveed it!!
Click to Rate
7
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End Want To See
the 2nd 1 was gud so i bet dis 1s gud as well
Click to Rate
8
Krrish (2006,  Unrated)
Krrish 5.0 Stars
i luved it.hrithik was so nice in it.
Click to Rate
9
Kal Ho Naa Ho (2003,  Unrated)
Kal Ho Naa Ho 5.0 Stars
real nice
Click to Rate
10
Pokiri (2006,  Unrated)
Click to Rate
11
Kuch Kuch Hota Hai (1998,  Unrated)
Click to Rate
12
Kabhi Khushi Kabhie Gham (2001,  PG)
Click to Rate
13
Dhoom 2 (Dhoom:2) (2006,  Unrated)
Dhoom 2 (Dhoom:2) 5.0 Stars
it was real good
Click to Rate
14
Race (2008,  Unrated)
Race 4.5 Stars
thought it was gud. full of action n drama. i ablosuletly loved dat song pehli nazar mein, race sasoon ki and race is on ma mind. dat musci was da best out if it!
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments