My Favorite Movies


  shez261's Rating My Rating
1
Gone in 60 Seconds (1974) (1974,  PG)
Gone in 60 Seconds (1974) 4.5 Stars
gr8 film
Click to Rate
2
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) (2000,  PG-13)
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 5.0 Stars
gr8 cars and fits babes
Click to Rate
3
Speed (1994,  R)
Speed 5.0 Stars
gr8 film
Click to Rate
4
The Italian Job (2003,  PG-13)
The Italian Job 4.5 Stars
best film ever
Click to Rate
5
XXX (2002,  PG-13)
XXX 5.0 Stars
vin diesel 2nd best film
Click to Rate
6
Batman Begins (2005,  PG-13)
Batman Begins 5.0 Stars
kick ass car
Click to Rate
7
Bad Boys (1995,  R)
Bad Boys 5.0 Stars
kick ass film
Click to Rate
8
The Mighty Ducks (2001,  PG)
The Mighty Ducks 4.5 Stars
gr8 film
Click to Rate
9
Big Momma's House (2000,  PG-13)
Big Momma's House 5.0 Stars
gr8 film
Click to Rate
10
Big Momma's House 2 (2006,  PG-13)
Big Momma's House 2 4.5 Stars
the best biack man film ever
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments