Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  shikajshikaj's Rating My Rating
1
Click (2006,  PG-13)
Click to Rate
2
Step Up (2006,  PG-13)
Click to Rate
3
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
Click to Rate
4
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
5
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
6
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Click to Rate
7
The Longest Yard (2005,  PG-13)
Click to Rate
8
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate
9
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
Click to Rate
10
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
11
Titanic (1997,  PG-13)
Click to Rate
12
Nanny McPhee (2006,  PG)
Click to Rate
13
Kill Bill, Volume 2 (2004,  R)
Click to Rate
14
War of the Worlds (2005,  PG-13)
Click to Rate
15
High School Musical (2006,  Unrated)
Click to Rate
16
Hitch (2005,  PG-13)
Click to Rate
17
The Incredibles (2004,  PG)
Click to Rate
18
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (1988,  PG)
Click to Rate
19
The Messengers (2007,  PG-13)
Click to Rate
20
Hannibal (2001,  R)
Click to Rate
21
The Ring (2002,  PG-13)
Click to Rate
22
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
Click to Rate
23
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
24
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
25
Little Miss Sunshine (2006,  R)
Click to Rate
26
Pretty Woman (1990,  R)
Click to Rate
27
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
Click to Rate
28
Saving Private Ryan (1998,  R)
Click to Rate
29
Boogeyman 2 (2007,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments