My Favorite Movies
| ShodouKeitei88994734's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Desire (1995, R) |
|
| 2 |
The Waterboy (1998, PG-13) |
|
| 3 |
Half Baked (1998, R) |
|
| 4 |
The Protector (1985, R) |
|
| 5 |
Saving Private Ryan (1998, R) |
|
| 6 |
Friday (1995, R) |
|
| 7 |
The Marine (2006, PG-13) |
|
| 8 |
4 (2007, Unrated) |
|
| 9 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
| 10 |
See No Evil (2006, R) |
|
| 11 |
Stay Alive (2006, PG-13) |
|
| 12 |
Crank (2006, R) |
|
| 13 |
Click (2006, PG-13) |
|
| 14 |
Big Daddy (1999, PG-13) |
|
| 15 |
Mr. Deeds (2002, PG-13) |
|
| 16 |
Karas: The Prophecy (2006, Unrated) |















