My Favorite Movies
| shondranewton1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Game Plan (2007, PG) |
|
| 2 |
The Cheetah Girls (2003, Unrated) |
|
| 3 |
The Cheetah Girls 2 (2006, Unrated) |
|
| 4 |
The Players Club (1998, R) |
|
| 5 |
The Pink Panther (2006, PG) |
|
| 6 |
Carmen - A Hip Hopera (2001, PG-13) |
|
| 7 |
Dreamgirls (2006, PG-13) |
|
| 8 |
You Got Served (2004, PG-13) |
|
| 9 |
All You've Got (2006, PG-13) |
|
| 10 |
Why Did I Get Married? (2007, PG-13) |
|
| 11 |
Twitches (2005, Unrated) |
|
| 12 |
High School Musical 2 (2007, G) |
|
| 13 |
This Christmas (2007, PG-13) |
|
| 14 |
Alvin and the Chipmunks (2007, PG) |
|
| 15 |
Bring It On: In It to Win It (2007, PG-13) |
|
| 16 |
Welcome Home Roscoe Jenkins (2008, PG-13) |
|
| 17 |
Life-Size (2000, G) |
|
| 18 |
Mean Girls (2004, PG-13) |


















