Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  shoppinggirl363's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl 5.0 Stars
LOVED IT!!!
johnny depp!!!
Click to Rate
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 5.0 Stars
It waz the best!!!
(as usual)
Click to Rate
3
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) 5.0 Stars
Its waz good
Click to Rate
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets 5.0 Stars
Loved it!!!
Click to Rate
5
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 5.0 Stars
waz good but i definately like the book soooooooooo much more better!
it waznt as good as the other movies
Click to Rate
6
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire 5.0 Stars
LOVED IT!!!
cause i love Harry Potter
Click to Rate
7
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring 5.0 Stars
Loved it!!!
i love lord of the rings!!!
:D
Click to Rate
8
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
The Lord of the Rings - The Two Towers 5.0 Stars
LOVE IT!!!
Click to Rate
9
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
The Lord of the Rings - The Return of the King 5.0 Stars
LOVED IT!!!
Click to Rate
10
Bridge to Terabithia (2007,  PG)
Bridge to Terabithia 5.0 Stars
sound like such a good movie
its probably better than the 2 other lod versions i saw in school
lolz
i may sound like a nerd for saying this but i read the the book so i hope its as good or better than the book
Click to Rate
11
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith 5.0 Stars
Liked it
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments