Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  shoppingqueen101's Rating My Rating
1
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
John Tucker Must Die 5.0 Stars
i finally saw this movie! i saw it with my cuz..i got it frm blockbuster n thn we watched it at her house late at night..lol
Click to Rate
2
The Ant Bully (2006,  PG)
Click to Rate
3
Ghost Rider (2007,  PG-13)
Click to Rate
4
Music and Lyrics (2006,  PG-13)
Click to Rate
5
Bridge to Terabithia (2007,  PG)
Click to Rate
6
Norbit (2007,  PG-13)
Norbit 5.0 Stars
i luved this movie one of my all time favs!
Click to Rate
7
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic
Titanic is one of my favorite movies.It is a classic!Who woudln't like it!
Click to Rate
8
Jumanji (1995,  PG)
Click to Rate
9
Kim Possible: So the Drama (2005,  G)
Click to Rate
10
The Cheetah Girls (2003,  Unrated)
Click to Rate
11
The Cheetah Girls 2 (2006,  Unrated)
Click to Rate
12
High School Musical (2006,  Unrated)
Click to Rate
13
High School Musical 2 (2007,  Unrated)
Click to Rate
14
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
Click to Rate
15
Save the Last Dance 2 (2006,  PG-13)
Click to Rate
16
Step Up (2006,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments