Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  shortarserocker's Rating My Rating
1
American Pie (1999,  R)
American Pie 5.0 Stars
1 of the best
Click to Rate
2
American Pie 2 (2001,  R)
Click to Rate
3
American Pie Presents - Band Camp (2005,  R)
Click to Rate
4
American Wedding (2003,  R)
Click to Rate
5
Just Friends (2005,  PG-13)
Click to Rate
6
Just My Luck (2006,  PG-13)
Click to Rate
7
Just Married (2003,  PG-13)
Click to Rate
8
Dude, Where's My Car? (2000,  PG-13)
Click to Rate
9
My Super Ex-Girlfriend (2006,  PG-13)
Click to Rate
10
Waiting (2005,  R)
Click to Rate
11
The Dukes of Hazzard (2005,  PG-13)
Click to Rate
12
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
13
Coyote Ugly (2000,  PG-13)
Click to Rate
14
High School Musical (2006,  Unrated)
Click to Rate
15
Click (2006,  PG-13)
Click to Rate
16
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
Click to Rate
17
Blade - Trinity (2004,  R)
Click to Rate
18
Mr. Woodcock (2007,  PG-13)
Click to Rate
19
Hairspray (1988,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments