My Favorite Movies
Give list a short description
| shortieshortie69's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
|
| 3 |
8 Mile (2002, R) |
|
|
| 4 |
Scary Movie (2000, R) |
|
|
| 5 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
|
| 6 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 7 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
|
| 8 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 9 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 10 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
|
| 11 |
Little Miss Sunshine (2006, R) |
|
|
| 12 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
|
| 13 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|



