My Favorite Movies
| shorty2101's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
|
| 2 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Mummy (1999, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008, PG-13) |
|
|
| 5 |
Ancient Evil: Scream of the Mummy (Bram Stoker's Legend of the Mummy 2) (2000, Unrated) |
|
|
| 6 |
Daddy's Little Girls (2007, PG-13) |
|
|
| 7 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
|
| 8 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
|
| 9 |
Two Can Play That Game (2001, R) |
|
|
| 10 |
Love Don't Cost a Thing (2003, PG-13) |
|
|
| 11 |
Idlewild (2006, R) |
|
|
| 12 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 13 |
The Haunting Hour Volume One: Don't Think About It (2007, Unrated) |
|


