My Favorite Movies
| ShyheemRoyster's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Paper Soldiers (2002, R) |
|
|
| 2 |
Norbit (2007, PG-13) |
|
|
| 3 |
Friday After Next (2002, R) |
|
|
| 4 |
Lean on Me (1989, PG-13) |
|
|
| 5 |
Friday (1995, R) |
|
|
| 6 |
Baby Boy (2001, R) |
|
|
| 7 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
|
| 8 |
Leprechaun in the Hood (1999, R) |
|
|
| 9 |
How High (2001, R) |
|
|
| 10 |
Malibu's Most Wanted (2003, PG-13) |
|
|
| 11 |
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood (1996, R) |
|
|
| 12 |
Scarface (1983, R) |
|
|
| 13 |
The 40 Year Old Virgin (2005, R) |
|
|
| 14 |
Saw III (2006, R) |
|
|
| 15 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
|
| 16 |
The Benchwarmers (2006, PG-13) |
|
|
| 17 |
Boyz n the Hood (1991, R) |
|
|
| 18 |
The Waterboy (1998, PG-13) |
|
|
| 19 |
American Pie 5: The Naked Mile (2006, R) |
|
|
| 20 |
Drumline (2002, PG-13) |
|
|
| 21 |
Disturbia (2007, PG-13) |
|
|
| 22 |
Final Destination (2000, R) |
|
|
| 23 |
Final Destination 2 (2003, R) |
|
|
| 24 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
|
| 25 |
Jackass - The Movie (2002, R) |
|
|
| 26 |
Saw II (2005, R) |
|
|
| 27 |
Scary Movie (2000, R) |
|
|
| 28 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
|
| 29 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
|
| 30 |
Super Troopers (2001, R) |
|
|
| 31 |
Saw (2004, R) |
|
|
| 32 |
Big Momma's House (2000, PG-13) |
|
|
| 33 |
Beef (2003, R) |
|
|
| 34 |
Beef 2 (2004, R) |
|
|
| 35 |
Beef 3 (2005, R) |
|


