Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  SillyChick11's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
Click to Rate
2
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
Click to Rate
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Click to Rate
4
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
5
Uptown Girls (2003,  PG-13)
Click to Rate
6
Raise Your Voice (2004,  PG)
Click to Rate
7
Disturbia (2007,  PG-13)
Click to Rate
8
What a Girl Wants (2003,  PG)
Click to Rate
9
Man of the House (2005,  PG-13)
Click to Rate
10
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (1988,  PG)
Click to Rate
11
Legally Blonde (2001,  PG-13)
Click to Rate
12
Miss Congeniality (2000,  PG-13)
Click to Rate
13
Mr. Deeds (2002,  PG-13)
Click to Rate
14
Big Daddy (1999,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments