My Favorite Movies
| SilverSteinBullet123's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Grudge 2 (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Black Christmas (2006, R) |
|
| 4 |
House of Wax (2005, R) |
|
| 5 |
Ju-on: The Grudge (Ju-on 3) (2003, R) |
|
| 6 |
Ju-on: The Grudge 2 (2003, R) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 8 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Hauru no ugoku shiro (Howl's Moving Castle) (2005, PG) |
|
| 10 |
Castle in the Sky (Tenkû no shiro Rapyuta) (1989, Unrated) |










