My Favorite Movies
| silvia397802528's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Marine (2006, PG-13) |
|
|
| 2 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
|
| 3 |
Meet Dave (2008, PG) |
|
|
| 4 |
Hancock (2008, PG-13) |
|
|
| 5 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 6 |
The Wailer (2006, Unrated) |
|
|
| 7 |
The Wailer 2 (2007, PG) |
|
|
| 8 |
Drumline (2002, PG-13) |
|
|
| 9 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Cry (La Llorona) (2007, R) |
|
|
| 11 |
Seed Of Chucky (2004, R) |
|
|
| 12 |
Catwoman (2004, PG-13) |
|
|
| 13 |
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) (1998, R) |
|


