My Favorite Movies
| Sim57's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Godfather (1972, R) |
|
|
| 2 |
You Got Served (2004, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Italian Job (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Sin City (2005, R) |
|
|
| 5 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
|
| 6 |
Get Rich or Die Tryin' (2005, R) |
|
|
| 7 |
Gangs of New York (2002, R) |
|
|
| 8 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 9 |
Monsters, Inc. (2001, G) |
|
|
| 10 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 11 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
|
| 12 |
Blade (1998, R) |
|


