My Favorite Movies
| simplybutamazing's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Lords of Discipline (1983, R) |
|
|
| 3 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Lord of the Rings (1978) (1978, PG) |
|
|
| 5 |
Rings (2005, Unrated) |
|
|
| 6 |
Epicenter (2000, R) |
|
|
| 7 |
Bandit: Bandit's Silver Angel (1994, Unrated) |
|
|
| 8 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
|
| 9 |
Lords of Dogtown (2005, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Lords of Flatbush (1974, PG) |
|
|
| 11 |
The Lords of Magick (1989, Unrated) |
|
|
| 12 |
Titanic (1996, PG-13) |
|


