My Favorite Movies
| singlecowgirl696's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Failure to Launch (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Domino (2005, R) |
|
| 3 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pride and Prejudice (2005, PG) |
|
| 5 |
Cars (2006, G) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 8 |
King Arthur (2004, PG-13) |
|
| 9 |
Just Like Heaven (2005, PG-13) |
|
| 10 |
Dodgeball - A True Underdog Story (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Napoleon Dynamite (2004, PG) |
|
| 12 |
Date Movie (2006, PG-13) |
|
| 13 |
Kingdom of Heaven (2005, R) |
|
| 14 |
V for Vendetta (2006, R) |
|
| 15 |
Ice Age 2: The Meltdown (2006, PG) |
|
| 16 |
Bend It Like Beckham (2003, PG-13) |
















