My Favorite Movies
| SisterofNight2028131's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Crow (1994, R) |
|
|
| 2 |
Brazil (1985, R) |
|
|
| 3 |
Sleepy Hollow (1999, R) |
|
|
| 4 |
The Graduate (1967, PG) |
|
|
| 5 |
The Wall (1982, Unrated) |
|
|
| 6 |
Reservoir Dogs (1992, R) |
|
|
| 7 |
Labyrinth (1986, PG) |
|
|
| 8 |
Barbarella (1968, PG) |
|
|
| 9 |
In the Mouth of Madness (1995, R) |
|
|
| 10 |
A Clockwork Orange (1971, R) |
|
|
| 11 |
The Bed Sitting Room (1969, R) |
|


