My Favorite Movies
| skabradacz's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Music and Lyrics (2006, PG-13) |
|
|
| 2 |
Premonition (2007, PG-13) |
|
|
| 3 |
Because I Said So (2007, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Number 23 (2007, R) |
|
|
| 5 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
|
| 6 |
Ratatouille (2007, G) |
|
|
| 7 |
Ocean's Thirteen (2007, PG-13) |
|
|
| 8 |
La Vie en Rose (La Mome) (2007, PG-13) |
|
|
| 9 |
Evan Almighty (2007, PG) |
|
|
| 10 |
Enchanted (2007, PG) |
|
|
| 11 |
P.S. I Love You (2007, PG-13) |
|
|
| 12 |
Step Up 2 the Streets (2008, PG-13) |
|
|
| 13 |
Made of Honor (2008, PG-13) |
|
|
| 14 |
Mamma Mia! (2008, PG-13) |
|
|
| 15 |
The Accidental Husband (2008, PG-13) |
|
|
| 16 |
My Best Friend's Girl (2008, R) |
|


