My Favorite Movies
| skaterskterskater's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Grease (1978, PG) |
|
|
| 2 |
Grease 2 (1982, PG) |
|
|
| 3 |
Jaws (1975, PG) |
|
|
| 4 |
Jaws 2 (1978, PG) |
|
|
| 5 |
Jaws 3 (1983, PG) |
|
|
| 6 |
Jaws: The Revenge (1987, PG-13) |
|
|
| 7 |
Saw (2004, R) |
|
|
| 8 |
Saw III (2006, R) |
|
|
| 9 |
Saw II (2005, R) |
|
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 11 |
Not Another Teen Movie (2001, R) |
|
|
| 12 |
Another Gay Movie (2006, Unrated) |
|
|
| 13 |
Ice Princess (2005, G) |
|
|
| 14 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
|
| 15 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 16 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 17 |
Mr. Deeds (2002, PG-13) |
|
|
| 18 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
|
| 19 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story (, Unrated) |
|
|
| 20 |
Blades of Glory (2007, PG-13) |
|


