My Favorite Movies


  skeetfan47's Rating My Rating
1
Scream (1996,  R)
Click to Rate
2
The Craft (1996,  R)
Click to Rate
3
Boys (1996,  PG-13)
Click to Rate
4
Last Dance (1996,  R)
Click to Rate
5
Albino Alligator (1997,  R)
Click to Rate
6
As Good As It Gets (1997,  PG-13)
Click to Rate
7
Touch (1997,  R)
Click to Rate
8
The Newton Boys (1998,  PG-13)
Click to Rate
9
Chill Factor (1999,  R)
Click to Rate
10
Ride with the Devil (1999,  R)
Click to Rate
11
Track Down (2000,  R)
Click to Rate
12
Kevin of the North (Chilly Dogs) (2001,  Unrated)
Click to Rate
13
Nobody's Baby (2001,  R)
Click to Rate
14
The Magic of Ordinary Days (2005,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments