My Favorite Movies
| SkylarKey13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
House of Wax (2005, R) |
|
| 2 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 3 |
Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid (2004, PG-13) |
|
| 4 |
Stay Alive (2006, PG-13) |
|
| 5 |
1408 (2007, PG-13) |
|
| 6 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|
| 7 |
Unrest (2006, R) |
|
| 8 |
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) (2001, R) |
|
| 9 |
Queen of the Damned (2002, R) |
|
| 10 |
The Covenant (2006, PG-13) |
|
| 11 |
21 (2008, PG-13) |
|
| 12 |
8 Mile (2002, R) |
|
| 13 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 14 |
Hellboy II: The Golden Army (Hellboy 2) (2008, PG-13) |
|
| 15 |
The Invisible (2007, PG-13) |
|
| 16 |
One Missed Call (2008, PG-13) |
|
| 17 |
Dr. Chopper (2005, Unrated) |

















