Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  skyrae3's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 5.0 Stars
Loved it!!!!! I love all the Pirates movies. They are great entertainment. I love Johnny Depp(as always) but I have to say Orlando was just as hot if not hotter in this movie!
Click to Rate
4
Sweet Home Alabama (2002,  PG-13)
Click to Rate
5
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
Click to Rate
6
The Wedding Planner (2001,  PG-13)
Click to Rate
7
Armageddon (1998,  PG-13)
Click to Rate
8
Stand by Me (1986,  R)
Click to Rate
9
The Outsiders (1983,  PG)
Click to Rate
10
Troy (2004,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments