My Favorite Movies
| slayergrl97's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Saw (2004, R) |
|
|
| 2 |
Scary Movie (2000, R) |
|
|
| 3 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
|
| 4 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
|
| 5 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
|
| 6 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 7 |
8 Mile (2002, R) |
|
|
| 8 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
|
| 9 |
American Pie (1999, R) |
|
|
| 10 |
American History X (1998, R) |
|
|
| 11 |
House of 1000 Corpses (2003, R) |
|
|
| 12 |
The Devil's Rejects (2005, R) |
|


