My Favorite Movies

  1. smallz9t9
  2. Akin

Give list a short description

  smallz9t9's Rating My Rating
1
Evita (1996,  PG)
Evita 5.0 Stars
dont cry 4 me.......
Click to Rate
2
Original Sin (2001,  R)
Original Sin 4.5 Stars
love, what a feeling
Click to Rate
3
The Mambo Kings (1992,  R)
The Mambo Kings 3.5 Stars
shh
Click to Rate
4
Assassins (1995,  R)
Assassins 5.0 Stars
no more chit chat
Click to Rate
5
The Body (2001,  PG-13)
The Body 3.5 Stars
where is my faith? more questioning than da vinci code?
Click to Rate
6
Ballistic - Ecks vs. Sever (2002,  R)
Ballistic - Ecks vs. Sever 2.5 Stars
too much action
Click to Rate
7
Two Much (1996,  PG-13)
Two Much 4.0 Stars
simply 2 mooshhhh
Click to Rate
8
Play It to the Bone (1999,  R)
Play It to the Bone 4.0 Stars
are u ready to go all d way?
Click to Rate
9
Never Talk to Strangers (1995,  R)
Never Talk to Strangers 3.0 Stars
or u ..........
Click to Rate
10
Desperado (1995,  R)
Click to Rate
11
The Mask of Zorro (1998,  PG-13)
Click to Rate
12
Take the Lead (2006,  PG-13)
Click to Rate
13
And Starring Pancho Villa as Himself (1997,  Unrated)
Click to Rate
14
The Legend of Zorro (2005,  PG)
Click to Rate
15
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
16
Spy Kids (2001,  PG)
Spy Kids 3.0 Stars
highly patronizing
Click to Rate
17
Spy Kids 3-D - Game Over (2003,  PG)
Spy Kids 3-D - Game Over 2.0 Stars
game over
Click to Rate
18
The 13th Warrior (1999,  R)
The 13th Warrior 5.0 Stars
lord now do i c my father, lord.........
Click to Rate
19
Once Upon a Time in Mexico (2003,  R)
Click to Rate
20
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002,  PG)
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams 3.0 Stars
better than d last
Click to Rate
21
Femme Fatale (2002,  R)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments