My Favorite Movies

  smartatak's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
Click to Rate
2
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (,  Unrated)
Click to Rate
3
Disney's Aladdin (1992,  G)
Click to Rate
4
The Little Mermaid (1989,  G)
Click to Rate
5
Lady and the Tramp (1955,  G)
Click to Rate
6
Forrest Gump (1994,  PG-13)
Click to Rate
7
The Lion King (1994,  G)
Click to Rate
8
Pulp Fiction (1994,  R)
Click to Rate
9
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982,  PG)
Click to Rate
10
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
11
Reservoir Dogs (1992,  R)
Click to Rate
12
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
13
Independence Day (1996,  PG-13)
Click to Rate
14
Jaws (1975,  PG)
Click to Rate
15
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
Click to Rate
16
Titanic (1997,  PG-13)
Click to Rate
17
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
Click to Rate
18
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
Click to Rate
19
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments