My Favorite Movies
| smiearizwan's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 2 |
High School Musical 2 (2007, Unrated) |
|
|
| 3 |
High School Musical 3: Senior Year (2008, G) |
|
|
| 4 |
The Lizzie McGuire Movie (2003, PG) |
|
|
| 5 |
'Twas the Night (2001, Unrated) |
|
|
| 6 |
Read it and Weep (2006, Unrated) |
|
|
| 7 |
The Santa Clause (1994, PG) |
|
|
| 8 |
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause (2002, G) |
|
|
| 9 |
The Santa Clause 3: The Escape Clause (2006, G) |
|
|
| 10 |
The Cheetah Girls (2003, Unrated) |
|
|
| 11 |
The Cheetah Girls 2 (2006, Unrated) |
|
|
| 12 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
|
| 13 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 14 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 15 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009, Unrated) |
|
|
| 16 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
|
| 17 |
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (, Unrated) |
|


