My Favorite Movies


  1. smilegeo2003
  2. Scorpionul

Give list a short description

  smilegeo2003's Rating My Rating
1
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
2
Four Brothers (2005,  R)
Click to Rate
3
Catch Me If You Can (1989,  PG)
Click to Rate
4
You and Me (1938,  Unrated)
Click to Rate
5
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Click to Rate
6
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
Click to Rate
7
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
Click to Rate
8
The Lake House (2006,  PG)
Click to Rate
9
Back to the Future (1985,  PG)
Click to Rate
10
The Others (2001,  PG-13)
Click to Rate
11
Stand by Me (1986,  R)
Click to Rate
12
Phoenix (1998,  R)
Click to Rate
13
Persuasion (1995,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments