Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. smilesonkate
  2. Kate

I have watched A LOT of movies, i just forget the titles. I also wanna watch A LOT MORE.

  smilesonkate's Rating My Rating
1
Because I Said So (2007,  PG-13)
Click to Rate
2
Juno (2007,  PG-13)
Click to Rate
3
Speed Racer (2008,  PG)
Click to Rate
4
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
5
Transformers (2007,  PG-13)
Click to Rate
6
Balls of Fury (2007,  PG-13)
Click to Rate
7
Alvin and the Chipmunks (2007,  PG)
Click to Rate
8
The Bucket List (2007,  PG-13)
Click to Rate
9
Jumper (2008,  PG-13)
Click to Rate
10
Shutter (2008,  PG-13)
Click to Rate
11
I Am Legend (2007,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments