My Favorite Movies
I like them
| smithlittle's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Mission: Impossible III (2006, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Last Samurai (2003) (2003, R) |
|
|
| 3 |
Eyes Wide Shut (1999, R) |
|
|
| 4 |
Pit Fighter (Legend of Pit Fighter) (2005, R) |
|
|
| 5 |
Bloody Pit of Horror (1965, Unrated) |
|
|
| 6 |
Contact (1992, Unrated) |
|
|
| 7 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 8 |
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2001, Unrated) |
|
|
| 9 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
|
| 10 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
Thrill of the Kill (2006, Unrated) |
|


