Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  smokeymcmental's Rating My Rating
1
The Ringer (2005,  PG-13)
The Ringer
still laff now about it lol,
2
Scarface (1983,  R)
Scarface
say hello to my little friend
3
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
4
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
5
Fight Club (1999,  R)
Fight Club
head f**k
6
Fear and Loathing in Las Vegas (1998,  R)
Fear and Loathing in Las Vegas
funnyest film good old johnny depp has ever done.
7
King Kong (2005,  PG-13)
8
Sin City (2005,  R)
Sin City
fucked up but quilaty
9
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006,  PG-13)
10
Just Friends (2005,  PG-13)
11
Cars (2006,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments