My Favorite Movies
| snoopy10455's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Transformers - The Movie (1986, PG) |
|
|
| 2 |
Braveheart (1995, R) |
|
|
| 3 |
Murder in the Heartland: The Search for Video X (2003, Unrated) |
|
|
| 4 |
Jackie Chan Adventures - The Search For The Talisman (2001, Unrated) |
|
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 8 |
Strip Search (1997, R) |
|
|
| 9 |
Click (2006, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Sex Movie (2006, Unrated) |
|
|
| 11 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
|
| 12 |
V for Vendetta (2006, R) |
|
|
| 13 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 14 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 15 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 16 |
Gladiator (2000, R) |
|
|
| 17 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
|
| 18 |
The Departed (2006, R) |
|
|
| 19 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
|
| 20 |
'Tis Autumn - The Search For Jackie Paris (2007, Unrated) |
|
|
| 21 |
American Gangster (2007, R) |
|
|
| 22 |
Why Did I Get Married? (2004, PG-13) |
|


