Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  SNOWGIRL201086197's Rating My Rating
1
8 Mile (2002,  R)
Click to Rate
2
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
3
Batman (1989,  PG-13)
Click to Rate
4
Batman Begins (2005,  PG-13)
Click to Rate
5
Batman Returns (1992,  PG-13)
Click to Rate
6
Click (2006,  PG-13)
Click to Rate
7
Con Air (1997,  R)
Click to Rate
8
Coyote Ugly (2000,  PG-13)
Click to Rate
9
Date Movie (2006,  PG-13)
Click to Rate
10
Four Brothers (2005,  R)
Click to Rate
11
Hairspray (1988,  PG)
Click to Rate
12
I Am Legend (2007,  PG-13)
Click to Rate
13
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate
14
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Click to Rate
15
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Click to Rate
16
Next Friday (2000,  R)
Click to Rate
17
Scary Movie (2000,  R)
Click to Rate
18
Scary Movie 2 (2001,  R)
Click to Rate
19
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
Click to Rate
20
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Click to Rate
21
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
22
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
Click to Rate
23
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Click to Rate
24
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) (1993,  PG)
Click to Rate
25
Transformers (2007,  PG-13)
Click to Rate
26
Freddy vs. Jason (2003,  R)
Click to Rate
27
College Road Trip (2008,  G)
Click to Rate
28
Good Luck Chuck (2007,  R)
Click to Rate
29
Bratz: The Movie (2007) (2007,  PG)
Click to Rate
30
The Eye (2008,  PG-13)
Click to Rate
31
The Game Plan (2007,  PG)
Click to Rate
32
Step Up 2 the Streets (2008,  PG-13)
Click to Rate
33
The Naked Brothers Band: The Movie (2005,  Unrated)
Click to Rate
34
RBD: Qué hay detrás (2005,  Unrated)
Click to Rate
35
That's So Raven: Disguise the Limit (2004,  Unrated)
Click to Rate
36
Hannah Montana: The Movie (2009,  Unrated)
Click to Rate
37
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour (2008,  G)
Click to Rate
38
The Suite Life of Zack & Cody: Lip Synchin' in the Rain (2008,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments