My Favorite Movies


  soccervolleyballlife's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
2
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
6
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  PG)
7
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010,  Unrated)
8
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
uhhhhhhhh i want to seee it sooo bad
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
ohk
10
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
11
Forrest Gump (1994,  PG-13)
Forrest Gump
awwwwwwwwwwwwwwwwww (speechless) ~*druling face*~
12
Miss Congeniality (2000,  PG-13)
Miss Congeniality
love it
13
A Little Princess (1995,  G)
A Little Princess
i love it it is soooo sad!!! u should see it!!
14
A Walk to Remember (2002,  PG)
A Walk to Remember
omg i want to cry
15
Remember the Titans (2000,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments