Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  SOFTBALL0358hearts26's Rating My Rating
1
The Blind Side (2009,  PG-13)
2
(500) Days of Summer (2009,  PG-13)
3
A Walk to Remember (2002,  PG)
4
17 Again (2009,  PG-13)
17 Again
This movie made me laugh the whole way through. Zac Efron did amazing and i would totally recomend this for anyone.
5
She's the Man (2006,  PG-13)
6
Sydney White (2007,  PG-13)
7
The Twilight Saga: New Moon (2009,  PG-13)
8
Facing the Giants (2006,  PG)
9
The Breakfast Club (1985,  R)
10
Twilight (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments