My Favorite Movies


  softballfreak32's Rating My Rating
1
Superbad (2007,  R)
2
Juno (2007,  PG-13)
3
A Walk to Remember (2002,  PG)
4
The Eye (2008,  PG-13)
5
Jawbreaker (1999,  R)
6
Four Brothers (2005,  R)
7
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
8
Scary Movie (2000,  R)
9
Jackass - The Movie (2002,  R)
10
Scary Movie 2 (2001,  R)
11
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
12
Not Another Teen Movie (2001,  R)
13
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
14
Jarhead (2005,  R)
15
Walk the Line (2005,  PG-13)
16
The Outsiders (1983,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments