My Favorite Movies
Give list a short description
| Soireb's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Mummy (1999, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Mummy Returns (2001, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008, PG-13) |
|
|
| 4 |
Scooby Doo in Where's My Mummy (2005, Unrated) |
|
|
| 5 |
National Treasure (2004, PG) |
|
|
| 6 |
National Treasure: Book of Secrets (2007, PG) |
|
|
| 7 |
August Rush (2007, PG) |
|
|
| 8 |
Resident Evil (2002, R) |
|
|
| 9 |
Resident Evil - Apocalypse (2004, R) |
|
|
| 10 |
Resident Evil: Extinction (2007, R) |
|
|
| 11 |
Atonement (2007, R) |
|
|
| 12 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 13 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008, PG) |
|


