My Favorite Movies
| solidp51's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 2 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 3 |
Hairspray (2007) (2007, PG) |
|
|
| 4 |
Enchanted (2007, PG) |
|
|
| 5 |
License to Wed (2007, PG-13) |
|
|
| 6 |
Catch That Kid (Mission Without Permission) (2004, PG) |
|
|
| 7 |
Alvin and the Chipmunks (2007, PG) |
|
|
| 8 |
Bratz: The Movie (2007) (2007, PG) |
|
|
| 9 |
The Simpsons Movie (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
American Gangster (2007, R) |
|
|
| 11 |
Who's Your Caddy? (2007, PG-13) |
|
|
| 12 |
Love and Basketball (2000, PG-13) |
|


