My Favorite Movies
| sonfreak21's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Labyrinth (1986, PG) |
|
|
| 2 |
Little Monsters (1989, PG) |
|
|
| 3 |
Wish Upon a Star (1996, PG) |
|
|
| 4 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 5 |
Newsies (1992, PG) |
|
|
| 6 |
South of Pico (2008, Unrated) |
|
|
| 7 |
How to Deal (2003, PG-13) |
|
|
| 8 |
What We Do Is Secret (2007, R) |
|
|
| 9 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
|
| 10 |
John Tucker Must Die (2006, PG-13) |
|
|
| 11 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
|
| 12 |
Wrong Turn (2003, R) |
|
|
| 13 |
O (2001, R) |
|
|
| 14 |
Crazy/ Beautiful (2001, PG-13) |
|
|
| 15 |
Manic (2002, R) |
|



