My Favorite Movies


  sourpuss05us's Rating My Rating
1
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
Click to Rate
2
Taxi (2004,  PG-13)
Taxi 5.0 Stars
Jimmy Fallon made me laugh so hard!!! I like him!
Click to Rate
3
The Cookout (2004,  PG-13)
Click to Rate
4
Hairspray (2007) (2007,  PG)
Click to Rate
5
Bringing Down The House (2003,  PG-13)
Click to Rate
6
Made in America (1993,  PG-13)
Click to Rate
7
Sister Act 2: Back in the Habit (1993,  PG)
Click to Rate
8
Sister Act (1992,  PG)
Click to Rate
9
Eddie (1996,  PG-13)
Click to Rate
10
A Knight in Camelot (1998,  Unrated)
Click to Rate
11
Jumpin' Jack Flash (1986,  R)
Click to Rate
12
Burglar (1987,  R)
Click to Rate
13
The Long Walk Home (1990,  PG)
Click to Rate
14
Rush Hour (1998,  PG-13)
Click to Rate
15
Friday (1995,  R)
Click to Rate
16
House Party 3 (1994,  R)
Click to Rate
17
Lara Croft - Tomb Raider (2001,  PG-13)
Lara Croft - Tomb Raider 5.0 Stars
I love this movie!
Click to Rate
18
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life (2003,  PG-13)
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 5.0 Stars
I love this!
Click to Rate
19
Larry the Cable Guy: Health Inspector (2006,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments