Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  SoylentGreen1000711's Rating My Rating
1
Phantom of the Opera (1943,  Unrated)
Click to Rate
2
The Princess Bride (1987,  PG)
Click to Rate
3
Willow (1988,  PG)
Click to Rate
4
Sleepy Hollow (1999,  R)
Click to Rate
5
Dragonheart (1996,  PG-13)
Click to Rate
6
Love at First Bite (1979,  PG)
Click to Rate
7
V for Vendetta (2006,  R)
Click to Rate
8
300 (2007,  R)
Click to Rate
9
The Last Unicorn (1982,  G)
Click to Rate
10
Wizards (1977,  PG)
Click to Rate
11
Hellboy (2004,  PG-13)
Click to Rate
12
The Amazing Screw-On Head (2006,  Unrated)
Click to Rate
13
Sin City (2005,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments