My Favorite Movies


  spadesLOUspades22303's Rating My Rating
1
There's Something About Mary (1998,  R)
2
Miss Congeniality (2000,  PG-13)
3
Matilda (1996,  PG)
4
The New Guy (2002,  PG-13)
5
Pitch Black (2000,  R)
6
The Last Home Run (1996,  Unrated)
7
Angus (1995,  PG-13)
8
Within The Rock (1996,  Unrated)
9
Jawbreaker (1999,  R)
10
Disturbing Behavior (1998,  R)
11
Varsity Blues (1999,  R)
12
Cabin by the Lake (2000,  R)
13
Stick It (2006,  PG-13)
14
The Crow (1994,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments