My Favorite Movies
| sparklelipford's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Comedy Central Presents: Southern Gents of Comedy (, Unrated) |
|
|
| 2 |
Pauly Shore's Natural Born Komics Sketch Comedy Movie: Miami (2008, Unrated) |
|
|
| 3 |
Kings of Comedy: Masters of the Silent Screen (2007, Unrated) |
|
|
| 4 |
Comedy Ain't for the Money (2007, Unrated) |
|
|
| 5 |
Legends of British Comedy (, Unrated) |
|
|
| 6 |
Payaso Comedy Slam (2007, Unrated) |
|
|
| 7 |
Scary Movie (2000, R) |
|
|
| 8 |
The Eye (2008, PG-13) |
|
|
| 9 |
The Bucket List (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |
|
|
| 12 |
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982, PG) |
|
|
| 13 |
There's Something About Mary (1998, R) |
|
|
| 14 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
|
| 15 |
Gladiator (2000, R) |
|
|
| 16 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|



sparklelipford posted 154 days ago
all are good movies