My Favorite Movies
| SpecialK29941791's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Pacifier (2005, PG) |
|
|
| 4 |
Never Been Kissed (1999, PG-13) |
|
|
| 5 |
Just Like Heaven (2005, PG-13) |
|
|
| 6 |
Speed (1994, R) |
|
|
| 7 |
Clueless (1995, PG-13) |
|
|
| 8 |
The Family Stone (2005, PG-13) |
|
|
| 9 |
Silver Bells (2005, Unrated) |
|
|
| 10 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
Ever After - A Cinderella Story (1998, PG-13) |
|
|
| 12 |
Freaky Friday (2003, PG) |
|
|
| 13 |
Miss Congeniality (2000, PG-13) |
|
|
| 14 |
My Big Fat Greek Wedding (2002, PG) |
|
|
| 15 |
National Treasure (2004, PG) |
|
|
| 16 |
Serendipity (2001, PG-13) |
|
|
| 17 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
|
| 18 |
The Pursuit of Happyness (2006, PG-13) |
|
|
| 19 |
The Sisterhood of the Traveling Pants (2005, PG) |
|


